KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15728088
nr 1572 8088
Fred Andersson
(1921-1990), Sverige
Akvareller, 3 st, Signerade. Akvarell, bildmått: 21x27cm, yttermått inklusive ram: 42x53cm
Fred Andersson, svensk målare född 1921, död 1990.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 oktober 2023
kl 19:50:01
18/10 17:21:22